Permissions Grid (2.0.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: locked
bo: ཟྭ་རྒྱག་པ།

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: edit role
bo: འགན་ནུས་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ
