Permissions Grid (2.0.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Create
ca: Crea

en: Flag
ca: Bandera

en: locked
ca: bloquejat

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Delete terms
ca: Suprimeix termes

en: Permission
ca: Permís

en: Profiles
ca: Perfils

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: edit role
ca: edita un rol

en: Media type
ca: Tipus de mèdia
