Permissions Grid (2.0.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: locked
dz: ལྡེ་མིག་རྐྱབ་ཡོདཔ།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།

en: edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད།
