Permissions Grid (2.0.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Create
el: Δημιουργία

en: locked
el: κλειδωμένο

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Permission
el: Άδεια

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: edit role
el: επεξεργασία ρόλου
