Permissions Grid (2.0.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Create
gl: Crear

en: locked
gl: bloqueado

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Permission
gl: Permiso

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: edit role
gl: editar rol
