Permissions Grid (2.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Create
he: יצירה

en: locked
he: נעול

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Permission
he: הרשאה

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: edit role
he: עדכון תפקיד
