Permissions Grid (2.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Create
hr: Stvori

en: locked
hr: zaključano

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Profiles
hr: Profili

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: edit role
hr: uredi ulogu
