Permissions Grid (2.0.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Create
hu: Létrehozás

en: Flag
hu: Jelölő

en: locked
hu: zárolt

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Delete terms
hu: Kifejezések törlése

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Profiles
hu: Profilok

en: View revisions
hu: Korábbi változatok megtekintése

en: Save permissions
hu: Jogosultságok mentése

en: Unflag
hu: Jelölés megszüntetése

en: edit role
hu: szerepkör szerkesztése

en: Revert revisions
hu: Korábbi változatok visszaállítása

en: Delete revisions
hu: Változatok törlése

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Edit terms
hu: Kifejezések szerkesztése
