Permissions Grid (2.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Create
jv: Gawé

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Profiles
jv: Profil

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: edit role
jv: nyunting paraga
