Permissions Grid (2.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Create
kk: Қосу

en: locked
kk: бұғатталған

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Permission
kk: Құқық

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: edit role
kk: рөлді өңдеу
