Permissions Grid (2.0.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Save permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳನ್ನು ಉಳಿಸಿ

en: edit role
kn: ಪಾತ್ರವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸಿ
