Permissions Grid (2.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Create
ne: सिर्जना

en: Permission
ne: अनुमति
