Permissions Grid (2.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Create
nn: Lag
