Permissions Grid (2.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Create
sk: Vytvoriť

en: locked
sk: zamknuté

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Profiles
sk: Profily

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov
