Permissions Grid (2.0.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Create
sq: Krijo

en: locked
sq: bllokuar

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Permission
sq: Të drejta

en: Profiles
sq: Profilet

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat

en: edit role
sq: ndrysho rolin
