Permissions Grid (2.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
