Permissions Grid (2.0.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Create
sv: Skapa

en: Flag
sv: Flagga

en: locked
sv: låst

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Permission
sv: Behörighet

en: Profiles
sv: Profiler

en: Save permissions
sv: Spara behörigheter

en: edit role
sv: redigera roll

en: Media type
sv: Mediatyp
