Permissions Grid (2.0.0) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: locked
ta: பூட்டிய

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்

en: Save permissions
ta: அனுமதிகளை சேமி

en: edit role
ta: பாத்திரத்தை மாற்று
