Permissions Grid (2.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Create
te: సృష్టించు

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Permission
te: అనుమతి
