Permissions Grid (2.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Create
th: สร้าง

en: locked
th: ถูกล็อค

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Save permissions
th: บันทึกสิทธิ์

en: edit role
th: แก้ไขระดับผู้ใช้
