Permissions Grid (2.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....
