Permission Group (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Save permissions
am: ፍቃዶችን አስቀምጥ
