Permission Group (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Save permissions
ar: حفظ الصلاحيات
