Permission Group (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Label
ast: Etiqueta

en: Custom
ast: Personalizáu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Permissions
ast: Permisos
