Permission Group (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Label
bg: Заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение

en: Save permissions
bg: Запис на правата
