Permission Group (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: Edit permissions
cs: Upravit oprávnění
