Permission Group (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།
