Permission Group (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Permissions
el: Άδειες

en: Permission
el: Άδεια

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: Edit permissions
el: Επεξεργασία αδειών
