Permission Group (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Save permissions
fi: Tallenna käyttöoikeudet

en: Edit permissions
fi: Muokkaa käyttöoikeuksia
