Permission Group (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Permissions
gl: Permisos

en: Permission
gl: Permiso

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: Edit permissions
gl: Editar permisos
