Permission Group (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Permissions
ja: 権限

en: Permission
ja: 権限

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Save permissions
ja: 権限の保存

en: Edit permissions
ja: 権限の編集
