Permission Group (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan
