Permission Group (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Permission
oc: Dreit

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Save permissions
oc: Enregistrar los dreits d'accès
