Permission Group (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Label
pl: Etykieta

en: Custom
pl: Własne

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: Edit permissions
pl: Edycja uprawnień
