Permission Group (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Permission
ro: Permisiune

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Save permissions
ro: Salvează permisiunile

en: Edit permissions
ro: Editează permisiuni
