Permission Group (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat
