Permission Group (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Label
te: లేబుల్

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Permission
te: అనుమతి
