Permission Group (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Save permissions
th: บันทึกสิทธิ์

en: Edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์
