Permission Group (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы
