Permission Group (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས
