Permission Group (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Permissions
ca: Permisos

en: Permission
ca: Permís

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: Edit permissions
ca: Edita els permisos
