Permission Group (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: Custom
da: Tilpasset

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Permission
da: Tilladelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Save permissions
da: Gem tilladelser

en: Edit permissions
da: Redigér tilladelser
