Permission Group (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn
