Permission Group (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Permissions
et: Õigused

en: Permission
et: Õigus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid
