Permission Group (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Permissions
fr: Droits

en: Permission
fr: Droit

en: Machine name
fr: Nom système

en: Save permissions
fr: Enregistrer les droits d'accès

en: Edit permissions
fr: Modifier les droits
