Permission Group (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja
