Permission Group (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Save permissions
hu: Jogosultságok mentése

en: Edit permissions
hu: Jogosultságok szerkesztése
