Permission Group (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato

en: The changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Permissions
it: Permessi

en: Permission
it: Permesso

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Save permissions
it: Salva i permessi

en: Edit permissions
it: Modificare i permessi
