Permission Group (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Custom
nl: Aangepast

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: Edit permissions
nl: Toegangsrechten bewerken
