Permission Group (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Label
pt: Etiqueta

en: Custom
pt: Personalizado

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram guardadas.

en: Permissions
pt: Permissões

en: Permission
pt: Permissão

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Save permissions
pt: Guardar permissões

en: Edit permissions
pt: Editar permissões

en: Permission Group
pt: Permissão de Grupo

en: Add permission group
pt: Adicionar permissão de grupo

en: Edit a permission group
pt: Editar a permissão de grupo

en: Delete a permission group
pt: Eliminar a permissão de grupo

en: There are no permission groups available.
pt: Não existem permissões de grupo disponíveis
